Workshop: nieuwe narratieven collage

Onze samenleving hangt aan elkaar door verhalen. Die verhalen bepalen veel van ons doen en laten. Het huidige verhaal zet zware druk op onze samenleving en planeet. Ontdek spelenderwijs hoe je die druk kan verminderen.

  • Emagine Center, Paardenmarkt 65, 2000 Antwerpen
  • Bewoners, Professionals, Ondernemers
  • 26/05/2025, 11:00 uur - 26/05/2025, 14:30 uur

We leren al spelenderwijs sinds onze geboorte. En nog meer: wat we ook van nature uit kunnen is “systeemdenken”, verbindingen zien en leggen, de “big picture” en complexiteit aanvaarden.

Als je over grote maatschappelijke uitdagingen denkt en handelt is een complex web in spelvorm ontdekken dus heel leerrijk.

Schrijf je in voor de workshop

Deze workshop wordt door een externe georganiseerd.

Inschrijven 

Samen met anderen ga je met kaarten aan de slag om verbanden te leggen, sleutels te ontdekken en het overzicht te krijgen. Je ontdekt waar je iets zou kunnen doen, waar de scheuren zitten, waar iets nieuws kan ontstaan. Je maakt met deze kaarten een collage. Of met wat verbeelding, je innerlijke Michelangelo en die van je groep maken een fresco.

Ontdek in deze workshop de huidige narratieven van onze samenleving en hun invloed op ons gedrag. Spelenderwijs vind je zo de daarbijhorende obstakels voor een socio-ecologische transformatie. Dankzij de kracht van verhalen merk je hoe dit om te buigen valt.

Praktisch

  • Emagine Center, Paardenmarkt 65, 2000 Antwerpen
  • Maandag 26 mei 2025
  • 12.30 tot 16.30 uur
  • 25 euro

Schrijf je in op de nieuwsbrief van Antwerpen voor Klimaat

Elke maand krijg je de nieuwtjes en activiteiten in je mailbox.

Inschrijven 

 

Bezoek het EcoHuis Antwerpen

EcoHuis, Turnhoutsebaan 139, 2140 Borgerhout

Bewoners, Kinderdagverblijven, Ondernemers, Professionals, Scholen

Lees meer

Iets fout of onduidelijk in dit artikel

Laat het ons weten